İlk siparişinizde kargo bedava Ürünlerimiz

asdasd

HİZMET PAKETLERİ

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj diğer adı ile ‘’Mikro Pigment uygulaması’’ mikro, steril ve tek kullanımlık iğneler ile organik içerikli renklerin deri yüzeyinin hemen altına enjekte edilmesi ile yapılan işleme denir. Günümüzde sıkça tercih edilen kalıcı makyaj işlemleri arasında şunlar vardır;

Kalıcı Kaş Makyajı

En çok tercih edilen uygulamadır. Mikroblading ve mikropigmentasyon olmak üzere iki ayrı yöntem ile işlem yapılır. Pudralama ve kıl tekniği uygulaması ile kaşların eksik olduğu durumlar, yara izleri, asimetrik kaşlarda, hastalık sebebiyle kaşı dökülenler , açık renk kaşları belirginleştirmede, daha farklı kaş modeli isteyenlerde işlem yapılır.

Kalıcı Eyeliner &Dipliner Uygulaması

Eyeliner kontür uygulamasını kişiye özel olarak, kişinin göz yapısına göre belirlenen şekilde çizim yaparak gerçekleştiriyoruz. İşlem yapımı 1 ila 2 saat arası sürmekte 30 gün sonra ise bir rötuş işlemi yapılmaktadır. İşlem kalıcılığı ise cilt tipine göre 1,5 yıl-3 yıl arasında değişmektedir. Göz yapısından , düşük göz kapağından şikayetçi olan, daha çekik ve daha dikkat çekici bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih ettiği kalıcı makyaj yöntemidir.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme dudakların kendi çerçeve hattının dışına çıkmadan uygulanan bir kalıcı makyaj işlemidir. Kalıcı dudak renklendirme, zamanla solan ve doğal rengini kaybetmiş dudakları çok daha parlak ve dolgun görünmesini sağlamak amacı ile uygulanır.

NURDAN YENİCİ HEDİYE KARTLARI

Sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak mı istiyorsunuz? Hediye kartları hizmetinizde!

Hediye Kartları